فارسی را پاس بداریم

از شعر خیلی خوشم میاد. خیلی دوست داشتم و دارم که یک شاعر توانمند باشم. مدتی اهل شعر و شاعری بودم البته جای پیشرفت زیاد داشتم ولی به خاطر درس و دانشگاه ولش کردم. تا اینکه بعد از چند سال این اواخر دوباره تصمیم گرفتم که به شعر روی بیارم. این وبلاگو باز کردم تا تجربیات جدیدی رو از سرودن شعر و شاعری جمع کنم.

به نظرم شعر فارسی همان که به قول فردوسی که سی سال رنج برد تا زبان فارسی رو زنده نگهدارد می تواند هویت ما را در مقابل سیل تهاجم زبانهای خارجی ( عربی - انگلیسی و ...) حفظ کند.

/ 1 نظر / 45 بازدید

سلام عزيز دلم، خوبي؟ کلا ميدوني بازديدت هرچي بيشتر باشه وبلاگت باحالتر و رتبه بالاتري ميگيره و نظراتتم زياد ميشه! بدون هيچ هزينه ايي ميتوني تو اين سايت عضو بشي بازديد بگيري! يه سايتيه که تازه 3 هفتس راه اندازي شده ولي 1000 عضو اول 2000 تا بازديد رايگان ميگيرن!!!!! نه کليک کردنه نه پاپ آپ نه چيز ديگه که وقتتو بگيره! هم ميتوي بازديد انجام بدي و بازديد رايگان بگيري هم ميتوني با 5000 تومان 10000 تا بازديد بخري و انقدر واست در روز بازديد بفرستن که آمارگير وبلاگت ميترکه [هيپنوتيزم] تازه امکان کسب درآمد هم داره!!!! اگر نياي واقعا ضرر ميکني همه دارن ميرن تو اين سايت!!! http://mrvisit.ir